Prostory

PC_jus_csInternáty Jedličkova ústavu a škol

Internáty JUŠ disponují vším, co je třeba. Základem je bezbariérový přístup, dále dobře vybavené pokoje a nezbytností je i bezbariérová koupelna. To vše internát JUŠ splňuje a k tomu je umístěn vedle jedné z nejproslulejší památky Prahy, tedy Vyšehradu s překrásnou vyhlídkou na Prahu.

 

 


PC_radotin_csSportovní hala Radotín

Bezbariérová hala se skvělým zázemím pro sportovní klání. V hale je nejen prostor pro dvě hřiště na PH, ale taktéž dostatek místa pro týmy a jejich pohyb. Během turnaje je k dispozici i další velmi kvalitní zázemí haly. Samozřejmostí tu totiž jsou bezbariérové šatny se sprchovým koutem a wc, bufet velmi vhodný k občerstvení mezi zápasy s dalším bezbariérovým sociálním zařízením a v neposlední řadě je možnost sledovat dění z tribuny, ke které také vede bezbariérový přístup a její celková kapacita je 300 lidí. Pro diváky a samozřejmě i pro samotné účastníky je k dispozici velkokapacitní parkoviště


MeetFactory

MeetFactory je mezinárodní centrum současného umění, jehož posláním je podpora a rozvoj tohoto umění a jeho zpřístupnění veřejnost. Potkávají se zde všechny umělecké žánry ((výtvarné umění, hudba, divadlo, film, fotografie, literatura) a generace. Meetfactory byla založena v roce 2001 a v roce 2002 se přestěhovala do industriální budovy na Smíchově. Tato budova byla původně továrna na výrobu skla, postavená ve 20. letech minulého století. Provoz výroby skla byl ukončen roku 1935, poté továrnu využívala firma Škoda k výrobě dieselových motorů.  V 90. letech byla budova zcela opuštěna.